אלפא הכרויות

האתר אלפא הכרויות מציע הכרויות אקסקלוסיביות בעולם הכרויות דרך האינטרנט. אלפא הכרויות בוחר את החברים על ידי מיון מקצועי עם דגש על ההיבט המקצועי של המועמד. ההרשמה לאתר, מבוססת על קורות החיים של הנרשמים, אשר נבדקים על ידי פסיכולוג מומחה בהשמה. האתר הוא אתר הכרויות דיסקרטי ובטוח, עבור אלה שמחפשים הכרויות אקדמאים. 98% מהנרשמים לאתר הם בעלי תואר ראשון ומעלה.
באתר מעל 50000 נרשמים כאשר מספרם גודל כל הזמן. חשוב לקרוא את סיפורי הצלחה של אלפא הכרויות כדי להבין שהמון אנשים הצליחו למצוא אהבה וגם חתונה דרך האתר.

www.alpha.co.il
מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 7,380 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...


love_24a אתרי הכרויות מומלצים

 • שידוכים אישי לאיכותיים ואנשי קריירה שידוכים אישי לאיכותיים ואנשי קריירה

  שירות שידוכים אישי לאקדמאים ואנשי קריירה גילאי 25-60. השירות ניתן לאנשים באיזור המרכז לאחר פגישה וקבלת פרטים מלאים של המועמד\ת.
  אנו מציעים מועמדים מתאימים "השירות ...

 • אתר הכרויות זיגוטה אתר הכרויות זיגוטה

  מבין אתרי הכרויות, האתר "זיגוטה" הוא אתר הכרויות בחינם, מתקדם, מיועד לאלה שרוצים למצאו אהבה אמיתית. מטרת האתר היא בעצם להביא לזה שהאנשים ימצאו בן ...

 • אתר דייטינג Meet Love אתר דייטינג Meet Love

  Meet Love הוא אתר הכרויות בחינם המאפשר פתיחת פרופיל שבאמצעותו תוכלו להכיר פנויים ופנויות בכל הגילאים ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartהפשטות היא התחכום האולטימטיבי
dating_200_017משפט מאוד מפורסם – "הפשטות היא התחכום האולטימטיבי". אדם המציג את עצמו בפשטות, מתלבש בפשטות, מדבר בפשטות הוא האדם שהכי קל לקרוא והכי נעים להיות בחברתו, הוא משדר צניעות ונעימות. היזהרו רק ממלכודת השעמום – אתם רוצים להיות פשוטים וצנועים לא משעממים. אל תציירו לפרטנר שלכם עולם יפה וספרו לו סיפורים אלא מי שאתם בדיוק – האמת טובה מספיק. התלבשו בפשטות ובצניעות אתם בדייט לא בפגישת עסקים, תשאירו את החליפה בבית אתם צריכים להיות נינוחים. ודברו בפשטות גם אם יש לכם ציון פסיכומטרי ממש גבוה, ייתכן והבנאדם שמולו אתם יושבים לא מכיר את השפה שלכם וירגיש נחות מכם.