מראה תמיד מושך את הלא נכונים

כאישה צעירה כל שאני רוצה הוא להכיר אנשים חדשים ולמצוא לי סטוצים. הדייט האחרון שלי אפשר לומר – היה פחות מוצלח. לפגישות אני מעדיפה לצאת עם אנשים המבוגרים ממני בגיל. בנים בגילי פשוט ילדותיים מדי בשבילי, אז החלטתי לחפש אתר הכרויות בחינם באינטרנט ולהירשם בתקווה שאצליח למצוא אהבה.

בפרופיל שמתי תמונה שלי מדגמנת בבגד ים ותוך כמה שעות כבר התחילו להוסיף אותי אנשים לחברים ולשלוח לי הודעות. התכתבתי עם אנשים והכרתי הרבה בנים מכל הגילאים אך היה אחד שעניין אותי יותר מכולם.


לאחר שבועות שבו דיברתי עם הבחור שניהלנו מין מערכת יחסית וירטואלית נאמנה אחד לשנייה, החלטנו שהגיע הזמן להיפגש. אני לא יודעת להעריך זאת אחרת, הוא פשוט עניין אותי וריגש אותי והיה נשמע הרבה יותר בוגר מאחרים. החיסרון היה שהוא היה בן 32, מבוגר ממני בכ-10 שנים ובגלל דבר אחד הדייט לא צלח.

כל שרציתי כשנרשמתי לאתרי ההכרויות האלה הוא להכיר אנשים חדשים ולצאת לבלות – סטוצים של ערב אחד.


איתו החיבור היה שונה. אך כעבור שעתיים בדייט כשהוא התחיל לדבר איתי על חתונה וילדים, קמתי והלכתי. אולי זה היה הפחד מההתקדמות המהירה של היחסים בנינו, אולי רעדו לי הרגליים מלשמוע על האפשרות שיהיו לי ילדים כבר בגיל הזה עוד לפני שהתחלתי לפתח לעצמי קריירה, עוד לפני שראיתי עולם והתנסתי בדברים חדשים… ואולי פשוט הרגשתי לא מוכנה עדיין לקשר מחייב.מספר הגולשים: 1,706 צפייות
דירוג 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

סיפורי אהבה נוספים לחץ כאן