איך לאומר לא בצורה מכובדת?

הדייט לא ממש זורם לי, איך אני בורח הביתה כמה שיותר מהר?
קרה לכם שהייתם בדייט והרגשתם שהוא לא מתפתח לשום מקום? במרבית הדייטים הדברים אינם מתפתחים כהלכה, אנשים אינם מנוסים או שאינם משדרים על אותו גל כמו הצד השני והם מרגישים לא ממש בנוח אחד עם השני ובראש רצות להם המחשבות מתי היום הזה כבר נגמר והם יחזרו לבית המוגן והחמים שלהם – לאזור הנוחות שלהם.
הדרך הכי מכובדת לסיים דייט שלא נראה לכם היא לעשות זאת בעדינות. חייב לאומר את האמת, שזה לא מתאים לך ולא נראה לך שזה יכול להתפתח. בכל זאת על מנת לשמור על כבודכם סיימו את הארוחה, שלמו את החשבון ואז אמרו את זה. תחשוב שגם אתה לא הייתה אוהב שמישהי תתנהג בצורה לא יפה.
מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 4,452 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

 • דייט לי – הכרויות בחינם דייט לי - הכרויות בחינם

  האתר דייט לי, הוא אתר הכרויות בחינם, מהמובילים בישראל שיש לו מערכת הכרויות ברמה גבוהה. צוות האתר משתמש במידע והמערכות איכותיות ...

 • סקסילאב הכרויות דיסקרטיות

  האתר סקסילאב הוא אתר הכרויות דיסקרטיות למבוגרים המאפשר הכרויות דיסקרטיות, סטוצים ולחילופי זוגות. סקסילאב הוא האתר היכרויות אשר יכול לחבר בין נשים וגברים ...

 • תוכניות רדיו להיכרויות לא בשבילי

  מה הקטע של סיפורי אהבה האלה בתוכניות טלוויזיה ורדיו? אני תמיד חשבתי שהאנשים שמגיעים לתוכניות הכרויות בטלפון או הכרויות באינטרנט אלה אנשים שמחפשים ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

חיפוש דייטינג
Dating-200_004מה אתם צריכים לדעת כשאתם מחפשים דייטינג? קודם כל עזבו חיפושים כללים בגוגל או באתרי אניטקנט אחרים. גלשו ישיר לאתר דייטינג כי שם יש אלפי פרטנרים שממתינים לכם. מומלץ להתחיל עם האתרי הכרויות בחינם כי יש כאלה הרבה ולפעמים טובים יותר מאתרים בתשלום. לאחר ההרשמה ויצירת פרופיל טוב אפשר לצאת  לדרך בחיפוש שלכם אחרי דייט מתאים.
לכל אתר יש מערכת החיפוש שלו ואת הכללים שלו אבל בסופו של דבר כמעט כולם דומים ביניהם. אחרי שתחפשו ב-2-3 אתרים תרגישו שאתם שולטים כבר בעניין.
שיטת חיפושי דייטינג בשיטה הסטנדרטית הולכת ופושטת את הרגל. הטכנולוגיה של האינטרנט הביאה לנו הביתה את אתרי הכרויות ואתרי הדייטינג ויותר ויותר אנשים מצטרפים לחיפוש דייטינג דרך אתרי הכרויות ואתרי דייטינג. אין צורך יותר לבזבז את זמננו ולבזבז כספים לבילויים בתקווה שנוכל לצוד בחור או בחורה לפגישת דייטינג.אתרי הכרויות מאפשרים לנו להכיר אנשים חדשים בזמננו הפנוי ובכל שעות היממה בצורה קלה ופשוטה.

2 תגובות

 1. רזיאלה
  04/15/2015 @ 14:36

  אין צורה מכובדת לאומר זאת כי בסופו של דבר הצד שני נפגע.
  צריך להגיד וזהו…

  Reply

 2. אסתי
  07/08/2016 @ 09:24

  הרבה פעמים קורה שקשה לאומר לא רוצה כי הבחור נחמד ומלא ברצון טוב.
  אבל אם אין קליק מה לעשות.
  באמת אני משתדלת להיות עדינה מאוד.

  Reply

הוספת תגובה