איך לאומר לא בצורה מכובדת?

הדייט לא ממש זורם לי, איך אני בורח הביתה כמה שיותר מהר?
קרה לכם שהייתם בדייט והרגשתם שהוא לא מתפתח לשום מקום? במרבית הדייטים הדברים אינם מתפתחים כהלכה, אנשים אינם מנוסים או שאינם משדרים על אותו גל כמו הצד השני והם מרגישים לא ממש בנוח אחד עם השני ובראש רצות להם המחשבות מתי היום הזה כבר נגמר והם יחזרו לבית המוגן והחמים שלהם – לאזור הנוחות שלהם.
הדרך הכי מכובדת לסיים דייט שלא נראה לכם היא לעשות זאת בעדינות. חייב לאומר את האמת, שזה לא מתאים לך ולא נראה לך שזה יכול להתפתח. בכל זאת על מנת לשמור על כבודכם סיימו את הארוחה, שלמו את החשבון ואז אמרו את זה. תחשוב שגם אתה לא הייתה אוהב שמישהי תתנהג בצורה לא יפה.
מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 4,935 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

 • אתר ההכרויות בחינם – iMatch

  אתר הכרויות חדשני, מתקדם ומיועד לכל מי שמעוניין בתחום ההיכרויות. האתר iMatch משתמש בפלטפורמה חדישה המאפשרת חיפוש מאד מדיוק ולפי הגדרות ...

 • GayPal – הכרויות גייז GayPal - הכרויות גייז

  אתר הכרויות גייז חדשני לקהילת הגאים והגאות. אנחנו ב-GayPal יחסים בגאווה מבינים שיש מגוון שלם של העדפות מיניות, הומואים, לסביות, טרנסג’נדרים, ביסקסואלים, גייז ועוד.
  בין ...

 • אתר היכרויות בחינם – Date.co.il אתר היכרויות בחינם - Date.co.il

  האתר ההיכרויות Date.co.il הוא אחד מבין אתרי הכרות ללא דמי מנוי הוותיקים בתחום. לאתר זה יתרון נוסף כיוון ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

השתתפו במשחק של אתרי דייטינג
Dating-200_008מה זה אומר? כדי להופיע בראש רשימת הגולשים עליכם להחליף מדי פעם את התמונה שלכם ואת הטקסט באתרי הכרויות ואתרי דייטינג. פעולה כזו תקפיץ אתכם בכל החלפה לראש רשימת החברים באתר הכרויות וכך יותר מועמדים להכרויות יוכלו לצפות בכרטיס שלכם באתר הכרויות. אם לא תעשו זאת אתם עלולים להיסחף אט אט לתחתית הרשימה וכך לא יוכלו מועמדי דייטינג אחרים להגיע לכרטיס שלכם באתר ההכרויות ולא תקבלו פניות ממועמדי דייטינג אחרים. העסק הזה עובד בדיוק כמו חיפושים בגוגל.  אתם לעיתים רחוקות מגיעים לחפש בגוגל בעמוד השני או השלישי ולכן מי שלא נמצא בעמוד הראשון לא קיים כמעט. עידכון הכרטיס שלכם מידי פעם יקפיץ אותכם לעמוד הראשון.
בחיים בכלל ובייחוד בדייט חשוב מאוד לשמור על נימוס. בנאדם מנומס שומר על ערכיו המקובלים ומקבל נקודת מבט חיובית מצד הפרטנר שלו לדייט. ככל שנצבור יותר נקודות חיוביות כך נקסים יותר את הצד השני. שמירה על התנהגות מנומסת ותרבותית היא דרך נפלאה לגרום לפרטנר להתרשם מהתנהגותך. שמור על מזלג בצד שמאל וסכין בצד ימין, השאר את פיך נקי תוך שאתה מנגב אותו עם המפית מדי פעם, אל תדבר עם אוכל בפה, השתדל לדבר בעדינות ולא בקול גבוה כדי לכבד את בן או בת הזוג.

2 תגובות

 1. רזיאלה
  04/15/2015 @ 14:36

  אין צורה מכובדת לאומר זאת כי בסופו של דבר הצד שני נפגע.
  צריך להגיד וזהו…

  Reply

 2. אסתי
  07/08/2016 @ 09:24

  הרבה פעמים קורה שקשה לאומר לא רוצה כי הבחור נחמד ומלא ברצון טוב.
  אבל אם אין קליק מה לעשות.
  באמת אני משתדלת להיות עדינה מאוד.

  Reply

הוספת תגובה