איך תשמור על הזוגיות שלך?

איך תשמור על הזוגיות שלך?הצלחת! שלפת אותה מתוך אתר הכרויות חינם ואתה מרגיש בר מזל. איך לא חטפו אותה קודם? אתה חושב לעצמך. עכשיו אתה שאול את עצמך איך תשמור על הזוגיות שלך? היופי בכל הסיפור הזה הוא, שלא רק אתה בעניין, אלא גם היא. הכרויות בעידן שלנו הרי לא נחשבות כל כך פשוטות. האינטרנט אמנם מציע היצע רחב של נשים וגברים, אך מצד שני מאפשר את הדרך הקלה ביותר לסיים כל אופציה לקשר, גם אם הוא יכול להיות אחד המוצלחים. מילה אחת לא במקום ואתה בחוץ, נמחק מתוך הדואר הפנימי של אתר הכרויות חינם לנצח. מזל שלך זה לא קרה. עכשיו אתה עומד בפני משימה חדשה: איך לשמור אותה קרוב אליך, איך לשמור על הזוגיות שלך.
תראה, גם גברים, גם נשים עושים טעיות בכל קשר. הרעיון הבסיסי הוא להשתדל, להיות מודע לבורות, לדעת להתנצל אחרי וכיצד. אם תנסה לחשוב כמו אישה (רק לזמן קצר, אחרת תשתגע) תוכל להבין מה יכול לעשות לה טוב, מה היא צריכה וכיצד לפייס אותה במצבי מצוקה.
אם הטעות עלתה כבר במהלך שיחה באתר הכרויות חינם. אתה בבעיה, כי היא באמת עלולה לנפנף אותך במחי הקלקה אחת. במקרה זה מומלץ להתנצל במלוא הכוונה, ולהשאיר את האגו מחוץ למשחק. עלית כיתה? עברתם את זה בכבוד? יאללה, צאו כבר לדייט ראשון וכמה שיותר מהר, כדי שהיא תגלה כמה אתה מדהים ומקסים באמת.
כמה כללי ברזל יעזרו לך מכאן והלאה: עזוב את גישת הנקמה ואת ההיעלבויות של כיתה ג’, ותבחר לנסות ולהבין אותה, או למצוא איזה עמק שווה ביניכם במהלך חוסר הבנה וויכוח. כי להיעלב זה לבחור להרגיש קורבן מסכן ואתה לא כזה. מעלבון קשה להמשיך הלאה, כי צריך האחר צריך לרצות ולמלא חללים רגשיים בנעלב, וזה קשה. רד מהמדף הזה ותהיה פרטנר בוגר (אנחנו יודעים שגם לה לא חסר, אבל כרגע אתה במרכז העניינים).
אל תגלה את הסודות שלה וגם לא איך היא במיטה לחברים שלך. החבר שלך יספר לחברה שלו שתספר לחברה הכי טובה שלה ולבסוף זה יגיע לאישה שלך. גלה כבוד ואל תזלזל בפרטיות שלה. ובאותה נשימה נאמר שנכון, חשובים לה לפעמים דברים שאין לך מושג מה היא מוצאת בהם. גם שם אל תזלזל, גם אתה לא כליל השלמות.
לסיום נזכיר כי לאחר שלב הכרויות ראשוני רבים נוטים להפסיק להחמיא ומתחילים לגלות את חוסר הסבלנות המוכר של גברים. אל תשכח להחמיא והרבה, זאת השקעה לטווח ארוך. אישה שמרגישה יפה ונחשקת תתנהג אחרת עם הגבר שלה, וזה רווח נקי שלך.

נכתב ע”י לילך ק.

תגובה אחת

  1. עדן
    12/08/2015 @ 18:31

    תיראו לא משנה מה תגידו אבל שבחורה מיסתכלת על בחורה היא לא מיסתכלת על היופי “פנימי שלו” אלא על החיצוני ואם הוא ניראה לה מתאים היא תנסה להכיר אותו,אבל יופי זה לא הכל בחיים כי מערכות יחסים ניקבעות לפי אופי ולא יופי,בקיצור מראה חיצוני זה רק מישחק מקדים!!! ובקשר לטיפוח בטח שאנשים אוהבים לטפח את עצמם אבל חלק עושים את זה בשביל אחרים ואנשים אחרים אוהבים לעשות את זה בשביל עצמם!! למשל מכון כושר חלק מהאנשים נהנים מזה כמו שכולם נהנים ליראות טלוויזיה!!! בקיצור אהבתי את הכתבה אבל היא דיי רחוקה מהמציאות!!!

    Reply

הוספת תגובה