אפליקציית הכרויות לאייפון ואנדרואיד

עולם הסלולר כבש בשנים האחרונות כל פינה בעולם, וכך גם אתרי הכרויות נותרו חסרי אונים למול ההצלחה המסחררת של אפליקציות אשר נועדו להיכרות. אפליקציית הכרויות מאפשר לבצע את כל הפעולות הבסיסיות שהיינו עושים באתר הכרויות היישר מהמכשיר הנייד שלנו – כך שנוכל להתעדכן ולהישאר זמינים לאורך זמן. החשיבות של האפליקציות היא חשובה במיוחד ונובע מהצורך שלנו להישאר מעודכנים מכל מקום – וכך אתרי הכרויות מומלצים מוצאים גם הם גרסאות של האתר שלהם אל למכשיר הנייד. התחרות כמובן הופכת להיות קשה במיוחד, בזכות הרצון של כל אתר להפוך להיות המוביל בתחום האפליקציות.
היתרונות הרבים באפליקציית הכרויות באים לידיי ביטוי במגוון הרחב של האופציות אשר ניתן לבצע דרכה, כחלק מהרצון של המפתחים לדמות את האפליקציה אל אתרי הכרויות במחשב – וכאן בעצם באה לידי ביטוי התחרות בין המפתחים השונים שנלחמים על דעת הקהל. בנוסף ניתן למצוא אפליקציות אשר מעודדות הכרויות דיסקרטיות ומאפשרים לכם למצוא אנשים אשר נמצאים בקרבתכם באותו הרגע – כך תוכלו לקבוע פגישות כאשר ברוב המקרים המטרה היא סטוצים.

הכרויות דרך אפליקציית הכרויות מקלה גם את חווית ההיכרות בין המשתמשים. הדרך הקלה להעביר תמונות האחד לשני, ולשמור חוויות משותפות כבר מהשיחה הראשונה – היא מרכיב חשוב אשר מעמיד את ההיכרות באמצעות אפליקציה עם אחוזי הצלחה מרשימים במיוחד בכל הקשור אל סיפורי אהבה שהתממשו כתוצאה מצטטות על ידי אותו אפליקציה.
הזמינות היא אלמנט המפתח בכל הקשור אל הפיתוח של אפליקציה שמיועדת להיכרות, אני לעיתים לא מסוגלים להגיע באופן קבוע למחשב על מנת לצטט עם אנשים באתר הכרויות. ולכן האפליקציה מאפשרת לנו לא להיות מוגבלים מבחינת המיקום שלנו – ולצטט עם אנשים באמצעות אותה אפליקציה. האפליקציה מאפשרת לכם לבצע הכרויות בחו”ל או בכל מקום אחר כל עוד אתם נגישים אל המכשיר הסלולארי שלכם – כאן בעצם טמון סוד ההצלחה של אותם אפליקציות. כך או כך . אפליקציית הכרויות הפכה להיות אחד הטרנדים החמים ביותר בכל הקשור אל עולם ההיכרויות והדייטינג.


3 תגובות

 1. יולי
  08/06/2015 @ 21:54

  מי יכול להמליץ על אפליקציות הכרויות הכי בחינם הכי טובה.

  Reply

  • אלירן
   08/08/2015 @ 13:02

   חייב לבדוק את הכולם כי אין לדעת מה בדיוק מתאים לך.
   אפליקציית הכרויות שהיא טובה לי יכולה להיות לא מתימה לך.

   Reply

 2. אלירן
  08/12/2015 @ 13:01

  מאוד מעניין מה כתבתם כן. מסיכם.
  אפליקציית הכרויות זאת בעצם העתיד של הכרויות במאה ה-21

  Reply

הוספת תגובה

תפריט נגישות