דייטינג והטיימינג המושלם

כשמדברים על טיימינג הכוונה היא כמובן לרגע הבשלות של הבחורה לצאת לדייט. ייתכן כי יהיו זמנים עדינים רגשית שבחורות לא נוטות להתקרב לגברים בזמנים אלה. בנוסף, יש כל כך הרבה סיבות שבגללן בחורה יכולה להגיד לך “לא” ועליך לדעת איך להתנהג ולמצוא את הטיימינג הכי נכון להצעה.

הנה מספר כללי ברזל לבחירת הטיימינג המוצלח להצעת פגישת הכרות:

 • עליך ראשית להבין כי לבחורה יש את כל הסיבות שבעולם לומר לך “לא” ולכן עליך לדעת להתנהג גם במקרה כזה. במידה ובחורה אומרת לך “לא” פשוט חייך בנימוס ואמור “אוקיי תודה רבה, שיהיה לך המשך יום נפלא…”
 • הצג את עצמך כאדם עמוס ועסוק, כך היא תכיר בך אדם מעשי ולא אחד שיושב בבית כל היום ולא עושה כלום.
 • כשאתה בוחר מועד לדייט, אל תבחר בערב חג, חג או בשבת כיוון שאלה ימים עמוסים למדי! בחר ביום באמצע השבוע
 • השתדל לשאול שאלות ולהתעניין, בצורה זו אתה גם מראה אכפתיות ועניין, גם השיחה זורמת ולא משעממת כי רוב הבחורות אוהבות לדבר יותר מאשר להקשיב, גם אתה מקשיב ולומד על הבחורה וגם הבחורה תעריך אותך יותר כגבר מקשיב ולא אחד שרק מדבר על עצמו כל הזמן.
 • אם אינך מכיר את הבחורה, נסה לגלות עליך עוד מידע לפני ההצעה לדייט.
 • בחר את הזמן המתאים ביותר, ייתכן והבחורה אינה מרגישה טובה או נמצאת בתקופה עמוסה ואינה פנויה כרגע לפיתוח יחסים.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 4,658 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

 • הכרויות בחינם – Only Love הכרויות בחינם - Only Love

  האתר Only Love, הוא אתר הכרויות בחינם, עבור כל מי שמחפש אהבה וזוגיות, בקיצור מערכת יחסים. האתר מיועד לכל ...

 • אתר הכרויות Jewish Soul Search

  אתר הכרויות jewishsoulsearch הוא אתר הכרויות בחו”ל לגמרי בחינם עבור היהודים שמחפשים היכרויות דרך האינטרנט. לפני 16 שנה זוג הכיר באתר היכרויות עבור יהודים. הם ...

 • MeetingSite הכרויות אקדמאים

  הכרויות אקדמאים מתרחשים, לא פעם, דרך חברים, מכרים ומשפחה, אך קיימות גם דרכים אחרות המאפשרות הכרויות אקדמאים. דרך אחת היא, גם ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

חיפוש דייטינג
Dating-200_004מה אתם צריכים לדעת כשאתם מחפשים דייטינג? קודם כל עזבו חיפושים כללים בגוגל או באתרי אניטקנט אחרים. גלשו ישיר לאתר דייטינג כי שם יש אלפי פרטנרים שממתינים לכם. מומלץ להתחיל עם האתרי הכרויות בחינם כי יש כאלה הרבה ולפעמים טובים יותר מאתרים בתשלום. לאחר ההרשמה ויצירת פרופיל טוב אפשר לצאת  לדרך בחיפוש שלכם אחרי דייט מתאים.
לכל אתר יש מערכת החיפוש שלו ואת הכללים שלו אבל בסופו של דבר כמעט כולם דומים ביניהם. אחרי שתחפשו ב-2-3 אתרים תרגישו שאתם שולטים כבר בעניין.
שיטת חיפושי דייטינג בשיטה הסטנדרטית הולכת ופושטת את הרגל. הטכנולוגיה של האינטרנט הביאה לנו הביתה את אתרי הכרויות ואתרי הדייטינג ויותר ויותר אנשים מצטרפים לחיפוש דייטינג דרך אתרי הכרויות ואתרי דייטינג. אין צורך יותר לבזבז את זמננו ולבזבז כספים לבילויים בתקווה שנוכל לצוד בחור או בחורה לפגישת דייטינג.אתרי הכרויות מאפשרים לנו להכיר אנשים חדשים בזמננו הפנוי ובכל שעות היממה בצורה קלה ופשוטה.


2 תגובות

 1. יניב
  11/13/2014 @ 00:16

  הטיימינג באמת חשוב

  Reply

 2. דנית
  11/08/2015 @ 05:20

  טועה לחלוטין! משיכה היא קודם כל מראה חיצוני אל אף שזה נשמע רע! אבל אין מה לעשות ואין להשוות את העניין למשיכה בין נמרים למשל שאותם באמת לא מעניין כמה נקודות שחורות יש להם על הפרווה או מתי הן צחצחו שניים…

  Reply

הוספת תגובה