דייטינג והטיימינג המושלם

כשמדברים על טיימינג הכוונה היא כמובן לרגע הבשלות של הבחורה לצאת לדייט. ייתכן כי יהיו זמנים עדינים רגשית שבחורות לא נוטות להתקרב לגברים בזמנים אלה. בנוסף, יש כל כך הרבה סיבות שבגללן בחורה יכולה להגיד לך “לא” ועליך לדעת איך להתנהג ולמצוא את הטיימינג הכי נכון להצעה.

הנה מספר כללי ברזל לבחירת הטיימינג המוצלח להצעת פגישת הכרות:

 • עליך ראשית להבין כי לבחורה יש את כל הסיבות שבעולם לומר לך “לא” ולכן עליך לדעת להתנהג גם במקרה כזה. במידה ובחורה אומרת לך “לא” פשוט חייך בנימוס ואמור “אוקיי תודה רבה, שיהיה לך המשך יום נפלא…”
 • הצג את עצמך כאדם עמוס ועסוק, כך היא תכיר בך אדם מעשי ולא אחד שיושב בבית כל היום ולא עושה כלום.
 • כשאתה בוחר מועד לדייט, אל תבחר בערב חג, חג או בשבת כיוון שאלה ימים עמוסים למדי! בחר ביום באמצע השבוע
 • השתדל לשאול שאלות ולהתעניין, בצורה זו אתה גם מראה אכפתיות ועניין, גם השיחה זורמת ולא משעממת כי רוב הבחורות אוהבות לדבר יותר מאשר להקשיב, גם אתה מקשיב ולומד על הבחורה וגם הבחורה תעריך אותך יותר כגבר מקשיב ולא אחד שרק מדבר על עצמו כל הזמן.
 • אם אינך מכיר את הבחורה, נסה לגלות עליך עוד מידע לפני ההצעה לדייט.
 • בחר את הזמן המתאים ביותר, ייתכן והבחורה אינה מרגישה טובה או נמצאת בתקופה עמוסה ואינה פנויה כרגע לפיתוח יחסים.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 5,233 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartהחכם הוא זה שמקשיב
dating_200_010אין ספק כי אם תושיבו 2 אנשים בשיחה, האחד שותק ומקשיב והשני לא מפסיק לדבר אתם תבינו מהר מאוד מי לטעמכם הוא החכם, הסבלני והנבון יותר ומי הוא הפטפטן המצטייר באור שלילי ואפילו מעט מרגיז. אדם שמדבר הרבה נוהג לפלוט הרבה שטויות ואילו אדם השותק מחכה הרבה זמן לומר דבר אחד חכם. נשים אוהבות מאוד שהגבר שלהן מקשיב להן. גבר המקשיב ולא רק מדבר הוא גבר אכפתי, נאמן וכזה הדואג ומתעניין גם בצד השני לא רק בעצמו. תמיד שמרו על 80% הקשבה ו-20% דיבורים.2 תגובות

 1. יניב
  11/13/2014 @ 00:16

  הטיימינג באמת חשוב

  Reply

 2. דנית
  11/08/2015 @ 05:20

  טועה לחלוטין! משיכה היא קודם כל מראה חיצוני אל אף שזה נשמע רע! אבל אין מה לעשות ואין להשוות את העניין למשיכה בין נמרים למשל שאותם באמת לא מעניין כמה נקודות שחורות יש להם על הפרווה או מתי הן צחצחו שניים…

  Reply

הוספת תגובה