האם יש דרך לגלות שאתם מתאימים?

כיצד את או אתה יודעים שמי שנמצא מהעבר השני של אתר הכרויות חינם הוא האחד שלכם? מחליטים לפי התמונה? נכנסים לדף האישי שלו ובודקים מה המזל שלו? מנסים למצוא קווים מחברים בין התחביבים שלה או שלו לשלכם? סבירות שכל התשובות נכונות במרבית המקרים.

האם יש דרך אחרת לוודא כי מדובר במפגש הכרויות מנצח? האם חיפוש הכרויות יכול להיות תחת קטגוריה של מדע חברתי? או שבמקרה של רגש האהבה, הרי מדובר בערטילאיות לשמה, רווית סודות מסתוריים, נטולת היגיון. לא לנו הפתרונים, אך מצד שני, לנו ההצעות המאפשרות לנסות ולחזות את ההמשך הפורה והמפרה, אם יהיה, לאחר שיטוט באתר הכרויות חינם ודייג מוצלח.
ראשית, המכנה המשותף בין בני הזוג הוא קריטי יותר מאשר כל רגש משוגע של התאהבות. אנחנו לא מדברים כרגע על נושאי עניין משותפים (החשובים גם כן) אלא על אופן השיחה. סנכרון בשיחה הוא אל”ף בי”ת עוד בטרם נמשיך הלאה. שיחות שיש בהן סוג של מלחמה סמויה, שאינן מסונכרנות נכון, שאחד מבני הזוג או שניהם מוצאים עצמם מתאפקים וממתינים לתורם יותר מדי הרבה זמן, הן סוג של נורה אדומה.

אם נעמיק בתחום זה נמצא כי לא מדובר רק באופן בו השיחה נערכת, אלא גם על רמת השיחה. המסקנה הברורה היא, שאם אתה או את מוצאים את עצמכם באתר הכרויות לפנויים פנויות חינם חורקים שיניים, אם בשל תקשורת לקויה משום הקצב הפנימי של השיחה, או בשל העובדה שאתם מוצאים את עצמכם נדרשים להתאים את רמת השיחה לאדם ממול במאמץ יתר (למעלה או למטה), מוטב שתניחו ותחפשו את האדם הבא. כן, שוב תמונה, מזל ותחביבים, עד לשיחה בה נגלה לכם מידע נוסף היכול לשפוך אור משמעותי על מידת התאמתכם.

נכתב ע”י לילך ק.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 2,497 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

 • הכרויות בחו”ל – Online Dating in Israel

  Online Dating in Israel הוא אתר היכרויות בחו”ל הפונה לקהלים רבים הגרים בישראל ורוצים להכיר אנשים חדשים או למצאו אהבה. מה שמיוחד באתר היא החלוקה ...

 • Club 50 – הכרויות לגיל השלישי

  האתר Club 50 הוא אתר מיועד לגיל השלישי שכולל נושאים שונים וביו היתר גם הכרויות לגיל השלישי. לאחר ההרשמה ניתן לעלות פרופיל הכולל ...

 • מסיבת חילופי זוגות ביום שישי מסיבת חילופי זוגות ביום שישי

  חילופי זוגות זה אחד מהטרנדים שסחפו את העולם! עכשיו הטרנד הזה מגיע גם לישראל, ובאפשרותכם להשתתף ולקחת חלק פעיל בנושא ולהפוך את חיי הנישואים שלכם ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

חיפוש דייטינג
Dating-200_004מה אתם צריכים לדעת כשאתם מחפשים דייטינג? קודם כל עזבו חיפושים כללים בגוגל או באתרי אניטקנט אחרים. גלשו ישיר לאתר דייטינג כי שם יש אלפי פרטנרים שממתינים לכם. מומלץ להתחיל עם האתרי הכרויות בחינם כי יש כאלה הרבה ולפעמים טובים יותר מאתרים בתשלום. לאחר ההרשמה ויצירת פרופיל טוב אפשר לצאת  לדרך בחיפוש שלכם אחרי דייט מתאים.
לכל אתר יש מערכת החיפוש שלו ואת הכללים שלו אבל בסופו של דבר כמעט כולם דומים ביניהם. אחרי שתחפשו ב-2-3 אתרים תרגישו שאתם שולטים כבר בעניין.
שיטת חיפושי דייטינג בשיטה הסטנדרטית הולכת ופושטת את הרגל. הטכנולוגיה של האינטרנט הביאה לנו הביתה את אתרי הכרויות ואתרי הדייטינג ויותר ויותר אנשים מצטרפים לחיפוש דייטינג דרך אתרי הכרויות ואתרי דייטינג. אין צורך יותר לבזבז את זמננו ולבזבז כספים לבילויים בתקווה שנוכל לצוד בחור או בחורה לפגישת דייטינג.אתרי הכרויות מאפשרים לנו להכיר אנשים חדשים בזמננו הפנוי ובכל שעות היממה בצורה קלה ופשוטה.


תגובה אחת

 1. YOSSI
  08/19/2016 @ 10:27

  קראתי את הכתוב כאן ואני ממש מסכים עם שני החלקים הראשונים של המאמר הזה..כי שם אני נמצא אני מאוהב באישה מדהימה שממלאת כול רגע נתון בחיי…ואני ממש מאוהב באהבה הזאת וברגשות העזים שמציפים אותי…
  לחלק השלישי שבמאמר הזה אני לא הגעתי…ואתם יודים מה??!! אני גם לא רוצה להגיע לשם….זה כייף לאהוב טוטלי..
  אני ממליץ לכול גבר לגלות את רגשותיו לאחת שהוא אוהב ..תתפלאו עד כמה שזה כייף
  אז ים של אהבה לכולם

  Reply

הוספת תגובה