האם עליי לתת לזה הזדמנות?

 “יש בחור נחמד שאנחנו מדברים כבר כמה חודשים, אני יודעת שהוא אוהב אותי ומחכה לרגע הנכון שארמוז לו שיכול להתפתח משהו, הוא בחור מקסים ואני יודע שהוא יהיה נאמן ובן זוג אוהב, אך אני לא מרגישה אליו כפי שהוא מרגיש, האם עליי לתת לזה הזדמנות?”
יש שני צדדים לתשובה הזאת: חלק יגידו שאם את לא מרגישה אליו כלום אל תלכי על זה, חפשי אהבה במקום אחר. ויש אחרים שיגידו שאם את חושבת שיכול להתפתח כאן מערכת זוגית טובה, אמינה, יציבה וכיפית, אפשר יהיה לפתח את רגש האהבה תוך כדי שנותנים הזדמנות ונפתחים לצד השני.
ברור שבסופו של דבר את צריכה להחליט לבד ושום המלצה שלנו או של החברות לא צריכה להשפיע על ההחלטה. חשוב בכל מקרה לא להתצטער מאוחר יותר על ההחלטה.
מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 3,359 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • שניים שהם אחד – אתר הכרויות לדתיים

    שניים שהם אחד הוא אתר הכרויות לדתיים איכותי ואמין המוביל בישראל וגם בחו”ל. האתר שניים שהם אחד מאפשר היכרויות לדתיים, מסורתיים וחרדיים  באתר שניים שהם ...

  • הכרויות למאמינים משיחים

    הרבה מאמינים ומאמינות מישראל מצאו בני זוג באמצעות אתר הכרויות 2echad למאמינים. מטרת האתר היא אחת בלבד: הכרת בני זוג מאמינים וכל מטרה אחרת לא ...

  • אתר הכרויות B – זוג

    האתר הכרויות “B זוג”, הוא אתר הכרויות שדרכו תוכלו להכיר אנשים גם בארץ וגם בעולם. באתר יש מאגר גדול של נרשמים, ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartהחכם הוא זה שמקשיב
dating_200_010אין ספק כי אם תושיבו 2 אנשים בשיחה, האחד שותק ומקשיב והשני לא מפסיק לדבר אתם תבינו מהר מאוד מי לטעמכם הוא החכם, הסבלני והנבון יותר ומי הוא הפטפטן המצטייר באור שלילי ואפילו מעט מרגיז. אדם שמדבר הרבה נוהג לפלוט הרבה שטויות ואילו אדם השותק מחכה הרבה זמן לומר דבר אחד חכם. נשים אוהבות מאוד שהגבר שלהן מקשיב להן. גבר המקשיב ולא רק מדבר הוא גבר אכפתי, נאמן וכזה הדואג ומתעניין גם בצד השני לא רק בעצמו. תמיד שמרו על 80% הקשבה ו-20% דיבורים.


הוספת תגובה