הכרויות הדרך למציאת זוגיות

בזמנים אלו, למרות כל הטכנולוגיה והחידושים, נדמה כאילו רבו הלבטים בחייכן יותר מאי-פעם. מה אתם חושבים? האם זה נכון? לעניות דעתי, הלבטים שאנו חווים בימים אלו, בבסיסם, אינם שונים בהרבה מהלבטים אשר עברו על אבותינו. מה עשו אבותינו כאשר נתקלו בשאלה אשר אין עליה מענה ברור? פנו למקורות כמובן.
סיפור הזוגיות הראשוני והמפורסם ביותר במסורת היהודית, הינו הסיפור של ‘אדם וחווה’. הסיפור, כפי שלמדנו אותו מאז ילדותנו, מדגיש בעיקר אספקטים שליליים של טבע האדם והזוגיות. אם נתמקד בחלק המרכזי שממנו למדים אנו את מוסר ההשכל, נקבל בעיקר מראות שליליים. האדם חוטא עקב שכנועי האישה ושניהם מגורשים מגן עדן.
מבלי להפחית ולא טיפה מחשיבותו של מוסר ההשכל הזה , אבקש להתייחס לאספקט אחר בסיפור. ממה צמחה הזוגיות? זוכרים? מכך “שלא טוב האדם לבדו”. אלוקים נותן לאדם ‘עזר כנגדו’ ואני מבקש מכם,שימו לב לסדר המילים, קודם מגיעה המילה ‘עזר’!  מה אנו למדים מכך? האדם לא יכול לחיות בעולם הזה לבדו, הוא צריך השלמה. ההשלמה מתקבלת באמצעות צירופה של חווה.
ומה בין זה לבין הכרויות? אני מאמין שכאשר אנו מחפשים את בת זוגתנו לעתיד (וגם את בן זוגנו), יש לחפש את זה/ו שישלים/תשלים אותנו מכל הבחינות. נסו להסתכל על המצב בגישה הוליסטית מבלי להיטפל לקטנות.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 1,982 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • מאי בויפרנד – הכרויות גייז

    אם אתם שייכים לקהילה הגאה ורוצים להכיר הומויים או ביסקסואליים, לקשר לא מחייב, להתאהב, או להקים משפחה, האתר הזה מאפשר זאת ...

  • אתר הכרויות שקוף בצפון

    אתר הכרויות שקוף בצפון הוא אתר הכרויות מסוג אחר. יש לו את כל הדברים הרגילים אשר יש בכל אתר אחר: כרטיסים, תמונות, ניתן ...

  • הכרויות לאב קלאב הכרויות לאב קלאב

    אתר הכרויות לוב קלאב מאפשר לכם למצוא ולהכיר בני זוג מעולמות שונים או דומים לעולמכם. אתר הכרויות נוח וידידותי, המאפשר לכם להקים לעצמכם פרופיל אישי ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartהחכם הוא זה שמקשיב
dating_200_010אין ספק כי אם תושיבו 2 אנשים בשיחה, האחד שותק ומקשיב והשני לא מפסיק לדבר אתם תבינו מהר מאוד מי לטעמכם הוא החכם, הסבלני והנבון יותר ומי הוא הפטפטן המצטייר באור שלילי ואפילו מעט מרגיז. אדם שמדבר הרבה נוהג לפלוט הרבה שטויות ואילו אדם השותק מחכה הרבה זמן לומר דבר אחד חכם. נשים אוהבות מאוד שהגבר שלהן מקשיב להן. גבר המקשיב ולא רק מדבר הוא גבר אכפתי, נאמן וכזה הדואג ומתעניין גם בצד השני לא רק בעצמו. תמיד שמרו על 80% הקשבה ו-20% דיבורים.


הוספת תגובה