הכרויות הדרך למציאת זוגיות

בזמנים אלו, למרות כל הטכנולוגיה והחידושים, נדמה כאילו רבו הלבטים בחייכן יותר מאי-פעם. מה אתם חושבים? האם זה נכון? לעניות דעתי, הלבטים שאנו חווים בימים אלו, בבסיסם, אינם שונים בהרבה מהלבטים אשר עברו על אבותינו. מה עשו אבותינו כאשר נתקלו בשאלה אשר אין עליה מענה ברור? פנו למקורות כמובן.
סיפור הזוגיות הראשוני והמפורסם ביותר במסורת היהודית, הינו הסיפור של ‘אדם וחווה’. הסיפור, כפי שלמדנו אותו מאז ילדותנו, מדגיש בעיקר אספקטים שליליים של טבע האדם והזוגיות. אם נתמקד בחלק המרכזי שממנו למדים אנו את מוסר ההשכל, נקבל בעיקר מראות שליליים. האדם חוטא עקב שכנועי האישה ושניהם מגורשים מגן עדן.
מבלי להפחית ולא טיפה מחשיבותו של מוסר ההשכל הזה , אבקש להתייחס לאספקט אחר בסיפור. ממה צמחה הזוגיות? זוכרים? מכך “שלא טוב האדם לבדו”. אלוקים נותן לאדם ‘עזר כנגדו’ ואני מבקש מכם,שימו לב לסדר המילים, קודם מגיעה המילה ‘עזר’!  מה אנו למדים מכך? האדם לא יכול לחיות בעולם הזה לבדו, הוא צריך השלמה. ההשלמה מתקבלת באמצעות צירופה של חווה.
ומה בין זה לבין הכרויות? אני מאמין שכאשר אנו מחפשים את בת זוגתנו לעתיד (וגם את בן זוגנו), יש לחפש את זה/ו שישלים/תשלים אותנו מכל הבחינות. נסו להסתכל על המצב בגישה הוליסטית מבלי להיטפל לקטנות.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 1,849 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • היכרוית לבוגדים ובוגדות בוגדות - היכרוית דסקרטיות לבוגדים ובוגדות

    האתר “בוגדות” כפי שאומר גם את השם שלו הוא אתר היכרויות עבור גברים ונשים שמחפשים שינוי בזוגיות. באתר נמצא מאגר גדול של גברים ונשים, חלקן ...

  • אתר היכרויות Naughty Dating

    האתר הזה הוא אחד מאתרי האיכותיים המספקים הכרויות בחו”ל למבוגרים. אלפי מבוגרים מאושרים ברחבי העולם הם הוכחה לכך ובכל שנה מאות אלפי חברים חדשים מנצלים ...

  • מועדון ההיכרויות בלוש מועדון ההיכרויות בלוש

    המועדון להיכרויות לקשר רציני, חברות, ידידות ובילויי משותף. המועדון שלנו הוא מקור אמין, זמין, ידידותי ועדכני לאנשים פנויים! ואיכותיים מגילאי 26 ומעלה המבקשים להכיר וליצור ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

חיפוש דייטינג
Dating-200_004מה אתם צריכים לדעת כשאתם מחפשים דייטינג? קודם כל עזבו חיפושים כללים בגוגל או באתרי אניטקנט אחרים. גלשו ישיר לאתר דייטינג כי שם יש אלפי פרטנרים שממתינים לכם. מומלץ להתחיל עם האתרי הכרויות בחינם כי יש כאלה הרבה ולפעמים טובים יותר מאתרים בתשלום. לאחר ההרשמה ויצירת פרופיל טוב אפשר לצאת  לדרך בחיפוש שלכם אחרי דייט מתאים.
לכל אתר יש מערכת החיפוש שלו ואת הכללים שלו אבל בסופו של דבר כמעט כולם דומים ביניהם. אחרי שתחפשו ב-2-3 אתרים תרגישו שאתם שולטים כבר בעניין.
שיטת חיפושי דייטינג בשיטה הסטנדרטית הולכת ופושטת את הרגל. הטכנולוגיה של האינטרנט הביאה לנו הביתה את אתרי הכרויות ואתרי הדייטינג ויותר ויותר אנשים מצטרפים לחיפוש דייטינג דרך אתרי הכרויות ואתרי דייטינג. אין צורך יותר לבזבז את זמננו ולבזבז כספים לבילויים בתקווה שנוכל לצוד בחור או בחורה לפגישת דייטינג.אתרי הכרויות מאפשרים לנו להכיר אנשים חדשים בזמננו הפנוי ובכל שעות היממה בצורה קלה ופשוטה.

הוספת תגובה