טיפים לגולשים באתרי הכרויות גייז

היום, כאשר אף אחד לא מתבייש להיות הומוסקסואל, כולם מחפשים בן או בת זוג מאותו מין באתרי הכרויות גייז. להלן מספר טיפים שבטוח יעזרו לגולשים הפחות מנוסים ואולי לכולם כאשר גולשים באתרי הכרויות גייז.

•    כשאתם נכנסים לאתר הכרויות כלשהו וודאו שהוא מיועד להכרויות גייז המתמקד במתן הכרויות לקהילה ההומולסבית. אל תבזבזו אנרגיות ותשקיעו מאמצים באתרים שלא מתמקדים בהכרויות גייז בלבד.
•    וודאו שאתר הכרויות גייז שאתם גולשים בו יכול לספק לכם את מטרת הביקור שלכם באתר הכרויות גייז. אם אתם מחפשים רק סטוצים, וודאו שהאתר אכן מספק הכרויות סקס. אולי הוא יכול לספק רק הכרויות גייז למטרות רציניות כמו זוגיות?
•    איך תבחרו אתר הכרויות גייז? אני ממליץ לכם תחילה להכנס לאתר הכרויות שנותן סקירות מקיפות על אתרי הכרויות גייז שונים ומתאר בפניכם איזה אפשרויות קיימות בכל אתר ואתר ( אתם כבר נמצאים באתר כזה, כל האתרים בעמוד זה מתאימים להכרויות גייז).
•    לאחר שבחרתם אתר הכרויות גייז שהכי מתאים לכם, הבהירו כבר בהתחלה שאתם מעוניינים אך ורק בדייטינג ליחסים חד מיניים כדי למנוע אי נעימיות, התפתלויות וצורך להסביר.
•    לאחר שנרשמתם לאתר הכרויות גייז ובחרתם שם משתמש ייחודי ומקורי ורשמתם כמה משפטי פתיחה מקוריים ומסקרנים על עצמכם ואת מי אתם מחפשים התחילו לחפש באתר הכרויות גייז מועמדים שעשויים למצוא חן בעיניכם לדייטינג. אחרי שמצאתם כאלה עברו לצד המעשי יותר ופנו אליהם באמצעות מייל. אל תשוחחו יותר מדי דרך המייל כי זה יגזול מכם זמן רב בהמתנות לתגובות. רצוי לעבור מיידית לשוחח דרך חדרי הצ’אט שבאתר הכרויות גייז ועוד יותר עדיף לשוחח דרך חדרי הווידאו שבאתר הכרויות גייז באמצעות מצלמת האינטרנט. אם אין באתר הכרויות גייז שבו אתם גולשים חדרי וידאו, אתם יכולים להשתמש בשירותי המסנג’ר או בשירותי סקייפ. אם אתם לא רוצים לפגוש אנשים כמו בבליינד דייט ולא רוצים להתאכזב, רצוי מאד שתיראו דרך המצלמה עם מי יש לכם עסק, תוכלו להרגיש את הנפשות שלהם ותוכלו להחליט אם קיימת משיכה מינית והתאמה מנטלית ביניכם.
•    ברגע שהחלטתם שיש סיכויים כלשהם להצלחת דייטינג  עם מועמדים מסויימים עברו לפגישת דייטינג  אמיתית. אין כמו פגישת דייטינג  אמיתית כדי לבדוק מועמדים ואין כמו מראה עיניים!
•    אל תפגשו במקומות מבודדים! אתם אף פעם לא יכולים לדעת בוודאות גמורה עם מי יש לכם עסק!
•    אם התאכזבתם ממועמדי הדייטינג , המשיכו לכבד אותם. גם הם כניראה מאוכזבים מחוסר ההצלחה של המפגש.
•    אם אתם יודעים בביטחון שאין סיכוי ליחסים ביניכם, אמרו זאת במפורש לפרטנרים שלכם לדייטינג אך מבלי לפגוע בהם! אל תשלו אותם שאולי יש איזה שהוא סיכוי ליחסים ביניכם. אם אתם מהססים ולא החלטיים, אתם יכולים לתת לזה עוד צ’אנס. אולי הדברים ייראו אחרת בפגישת דייטינג שנייה.
•    עליכם להיות זהירים בהתנהלות שלכם באתרי הכרויות בכלל וגם באתרי הכרויות גייז. כבדהו וחשדהו! זה צריך להיות המוטו שלכם. אל תאמינו בצורה עיוורת לכל מה שאומרים לכם מועמדי דייטינג באתרי הכרויות גייז. התקדמו בפיתוח היחסים צעד אחר צעד. אל תהיו פזיזים! אל תמסרו פרטים אישיים מדי על עצמכם אלא רק לאחר שאתם בוטחים בפרטנר שלכם לגמרי. אל תסחפו לעשות דברים שלא באופי שלכם או שאתם לא אוהבים רק כדי למצוא חן בעיני האחר! תנו כבוד לאחר אך שימרו גם על כבודכם.
•    אתרי הכרויות גייז כבר הוכיחו עצמם לאורך שנים רבות, אלפי הומואים ולסביות כבר גולשים באתרי הכרויות גייז ונהנים מהם. הרישום לכל אתרי הכרויות גייז הוא בחינם וחלק מהאתרים גם אתרי הכרויות בחינם באופן מוגבל.
נכתתב ע”י דורון ע.
מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 2,266 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • הכרויות גייז GayFun

    באתר הכרויות GayFun תוכלו להכיר חברי קהילת ההומואים והלסביות, גברים שאוהבים גברים ונשים שאוהבות נשים ללא דמי הרשמה או דמי מנוי. ...

  • Swingers – חילופי זוגות

    האתר Swingers קיים כבר משנת 1995 וידוע כאתר שבו הזוגות שנרשמו הם זוגות איכותיים. האתר Swingers הוא היחידי מבין האתרים הפועלים בתחום חילופי זוגות שמארגן ...

  • Club 50 – הכרויות לגיל השלישי

    האתר Club 50 הוא אתר מיועד לגיל השלישי שכולל נושאים שונים וביו היתר גם הכרויות לגיל השלישי. לאחר ההרשמה ניתן לעלות פרופיל הכולל ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartכרטיס הפרופיל מוצלח
Love Story 014באתרי הכרויות רשומים בדרך כלל מאות חברים ובתוך אתרי הכרויות גדולים גם עשרות אלפים ולכן חשוב שכרטיס הפרופיל האישי שלכם בתוך אתר הכרויות יהיה כמה שיותר ייחודי ומושך תשומת לב. כרטיס הפרופיל האישי שלכם הוא כרטיס  שאמור למשוך אליכם את מחפשי פגישת דייטינג באתר ולכן הוא חייב להיות מוצלח ומושך תשומת לב. מחפשי דייטינג רבים לא נותנים תשומת לב מספקת לבניית הכרטיס שלהם ולכן הם משעממים את הגולשים האחרים באתר ולכן גם לא מקבלים מספיק פניות ולרוב רק סטוצים.
כשאתם יוצרים את כרטיס הפרופיל שלכם בתוך אתרי הכרויות ואתרי דייטינג אתם מתבקשים להכניס תמונה שלכם לכרטיס. התמונה חייבת להיות ברורה מאד שתחמיא לכם ותראה את הצדדים הטובים שלכם. מחקרים מראים שהגולש הממוצע מתחיל את חיפושי הדייטינג שלו בבאינטרנט אצל אתרי הכרויות או אתר דייטינג בדפדוף בין התמונות של מועמדי דייטינג ומתביית על אלו שהכי מושכים אותו.
כמו כן חשוב שתמציאו שם משתמש שיהיה קליט וייחודי מאד אבל גם כזה שיתאר אתכם מעט או ידגיש מה אתם מחפשים. כדי למשוך את תשומת לב מחפשי הההכרויות האחרים באתר וכדי לסנן את הבלתי רצויים מבחינתכם כמו אלו המחפשים רק סטוצים.

הוספת תגובה