טיפים לדייט ראשון

מה עושים בסוף הדייט הראשון?הדייט הראשון הוא החשוב ביותר למערכת הזוגית שלכם, סיפורי אהבה רבים מתבססים על פי הדייט הראשון אליו יצאו בני הזוג בתחילת דרכם. חשוב מאוד שתדעו כמה טיפים עבור דייט הראשון או במילים אחרות כיצד להתנהג בדייט הראשון, על מנת שתוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה שלו. ניתן להשיג הרבה טיפים לדייט ראשון – אך חשוב מאוד שאתם תדעו כיצד לנצל אותם, ובאיזה סיטואציה עליכם להשתמש בכל אחד מן הטיפים השונים אותם קיבלתם.

תדאגו להופעה חיצונית מושכת
אין הרבה מה להרחיב בנושא, שידוכים רבים מתבססים על פי הרושם הראשוני שאותו הפרטנר מקבל עלינו – המראה החיצוני. השתדלו להפגין מראה חיצוני מרשים, וכמובן אל תשכחו לשים בושם טוב. בסופו של דבר המשיכה החיצונית תהווה קרש קפיצה נוח יותר לתחילת השיחה.
תבחרו מקום מפגש מעניין
על מנת שתוכלו ליהנות מדייט איכותי, עליכם לבחור מקום מפגש אשר יהווה סביבה נוחה לכם ולפרטנר שלכם. אל תזלזלו במקום המפגש, תנסו לבחור את המקום המעניין ביותר אשר מדבר גם אל בן או בת הזוג שלכם. במידה ואינכם יודעים מספיק מידע על הפרטנר שאיתו אתם יוצאים לדייט, מומלץ לבחור מקום בילוי כמו בית קפה או מסעדה – על מנת שתוכלו לקבל פרספקטיבה לפגישות הבאות.

אל תאחרו לפגישה
אחד הדברים החשובים ביותר בדייט הראשון זה לשמור על לוח הזמנים שנקבע. אם אתם רוצים להראות לפרטנר שלכם כי אתם רציניים, עמידה בלוח הזמנים זה אחד הפרמטרים החשובים ביותר. בסופו של דבר המטרה שלכם היא להראות לבן או לבת הזוג שאיתו אתם יוצאים אל הדייט הראשון כי אתם רציניים ואחראיים.

תיצרו נושאי שיחה מעניינים
אין דבר יותר מביך בדייט ראשון מאשר שתיקה, על מנת להימנע מסיטואציה שבה שתי הצדדים שותקים – תנסו לקחת את היוזמה ולהיות דומיננטיים ברגעים בהם השיחה מורידה מהאינטנסיביות שלה. דייטים בשונה מאותם אתרי הכרויות מצרכים אתכם להיות עם היד על הדופק לכל אורך הדייט – בטח כאשר מדובר בדייט הראשון.
אל תהיו אגרסיביים
הגבול הדק אשר חוצה בין לקחת יוזמה לבין להיות אגרסיבי – הינו דק מאוד. לכן השתדלו שלאורך כל השיחה, גם אתם וגם הפרטנר שלכם תקבלו מספיק זמן על מנת לדבר. לעיתים אתם יכולים בלי שתשימו לב, שלאורך כל הדייט רק אתם דיברתם – ואילו בן או בת הזוג שאיתו יצאתם לדייט שתק לאורך כל הערב.

אל תכנסו לנושאים רגישים
אם אתם לא מחפשים הכרויות דיסקרטיות, והחלטתם לצאת לדייט ראשון עם בן או בת זוג – חשוב מאוד שתשרו אווירה נינוחה וקלילה על הדייט. תשתדלו להימנע מלהיכנס אל נושאים רגישים מהצד שלכם ומהצד של הפרטנר שלכם. בסופו של דבר אותם נושאים יתגלו בזמן המתאים לבד – מבלי ללחוץ עליהם.

תתכננו פגישה קצרה
עליכם לזכור כי זאת הפגישה הראשונה שלכם עם בן או בת הזוג, ולכן קיימים הסיכויים שהדייט אינה יהיה לשביעות רצונכם. חשוב מאוד שתתכננו דייט ראשון קצר ממספר סיבות כאשר המובילות הן הרצון שלכם לבדוק האם הפרטנר בהחלט מתאים לכם, והרצון לא ללחוץ כבר בדייט הראשון ולייגע את בן או בת הזוג.
הימנעו מויכוחים
ישנם נושאי שיחה אשר עשויים להעלות ויכוחים קטנים אשר מדברים על מי צודק יותר ומי צודק פחות. דייט ראשון זה לא הזמן להתחיל לעסוק בנושאים הללו, אומנם חלקם הם נושאים חשובים – אך אל תעלו אותם בדייט הראשון. תשתדלו לשמור על שיחה זורמת, קלה וכייפית על מנת שהפרטנר שלכם יתרשם מכם.

פלרטטו עם טעם
חשק מיני הוא חשוב מאוד לדייט הראשון, אך על מנת להבדיל אותו מפגישות שמטרתם היא סטוצים. עשו את הפלרטוט בצורה עדינה ונעימה, הרי אינכם מכירים את הפרטנר אשר איתו אתם נפגשים – ויכול להיות שהוא יירתע ממיניות כבר בפגישה הראשונה. לכן בדקו את הקווים האדומים בעדינות ורגישות.

דייט מוצלח – תקבעו עוד אחד
בסיום הדייט תוכלו לקבל את הפרספקטיבה של ההתאמה שלכם אל בן או בת הזוג איתו יצאתם אל הדייט. במידה ונהניתם, תוכלו מיד לאחר הדייט לקבוע עם הפרטנר פגישה נוספת על מנת שתוכלו להעמיק את הקשר בניכם.


2 תגובות

 1. אייל ב
  04/09/2015 @ 07:53

  תודה .
  ממש מעניין.
  יש הרבה דברים על הכרויות שלא ידעתי ולמתדי כאןץ

  Reply

 2. ניסן
  06/25/2016 @ 11:44

  תודה

  Reply

הוספת תגובה

תפריט נגישות