כתבתי לה שיר, האם לומר לה זאת?

המבוגרים אומרים שהיון כבר רומנטיקה. אתה בא להוכיח את ההפך וכל הכסוד לך. אם כתבת לה שיר בטוח אתה כבר אוהב אותה ממבט ראשון.
לא פעם קורה שמתאהבים כבר לאחר המפגש הראשון אך זה לא חכם להודות בזה כבר על ההתחלה כדי לא להלחיץ את הצד השני ולגרום לו לסגת. יש תהליך מסוים שצריך לעבור בהתפתחות של מערכת יחסים ולא כל אחד בנוי להתקדמות מהירה. אם כתבת לה שיר זה אומר שהיא מביאה לך מוזה ומוציאה את הטוב שבך, יכול להיות שכבר התחלת לפתח אליה רגשות אך אם תתחיל לספק לה זאת זה יכול לגרום לכישלון גמור בסיכויים שלך לפתח כאן משהו. לעומת זאת, אם תזמזם לה איזה חמשיר נחמד תוך כדי שיחה שלכם בפגישה ותגיד לה שזה מוקדש לזה היא תרגיש מיוחדת ותראה אותך באור חיובי, יצירתי, רומנטיקן וגברי.
מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 4,035 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

 • בליינד דייט – סיפור של אהבה בליינד דייט - סיפור של אהבה

  בליינד-דייט הוא אתר היכרויות גדול והוותיק בישראל.מטרת האתר זה לספק שירות הכרויות רציני, לאנשים משכילים כלומר הכרויות אקדמאים תוך חווית גלישה נוחה ונעימה. ההתכתבויות בין ...

 • דייט טיים דייט טיים

  דייט טיים הוא אתר ללא תשלום – הכרויות שאין צורך לשלם עשרות שקלים בחודש! אנחנו לא מתכוונים לקחת ממכם כסף לעולם רק לתת חלופה חינמית ...

 • MeetingSite הכרויות אקדמאים

  הכרויות אקדמאים מתרחשים, לא פעם, דרך חברים, מכרים ומשפחה, אך קיימות גם דרכים אחרות המאפשרות הכרויות אקדמאים. דרך אחת היא, גם ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartכרטיס הפרופיל מוצלח
Love Story 014באתרי הכרויות רשומים בדרך כלל מאות חברים ובתוך אתרי הכרויות גדולים גם עשרות אלפים ולכן חשוב שכרטיס הפרופיל האישי שלכם בתוך אתר הכרויות יהיה כמה שיותר ייחודי ומושך תשומת לב. כרטיס הפרופיל האישי שלכם הוא כרטיס  שאמור למשוך אליכם את מחפשי פגישת דייטינג באתר ולכן הוא חייב להיות מוצלח ומושך תשומת לב. מחפשי דייטינג רבים לא נותנים תשומת לב מספקת לבניית הכרטיס שלהם ולכן הם משעממים את הגולשים האחרים באתר ולכן גם לא מקבלים מספיק פניות ולרוב רק סטוצים.
כשאתם יוצרים את כרטיס הפרופיל שלכם בתוך אתרי הכרויות ואתרי דייטינג אתם מתבקשים להכניס תמונה שלכם לכרטיס. התמונה חייבת להיות ברורה מאד שתחמיא לכם ותראה את הצדדים הטובים שלכם. מחקרים מראים שהגולש הממוצע מתחיל את חיפושי הדייטינג שלו בבאינטרנט אצל אתרי הכרויות או אתר דייטינג בדפדוף בין התמונות של מועמדי דייטינג ומתביית על אלו שהכי מושכים אותו.
כמו כן חשוב שתמציאו שם משתמש שיהיה קליט וייחודי מאד אבל גם כזה שיתאר אתכם מעט או ידגיש מה אתם מחפשים. כדי למשוך את תשומת לב מחפשי הההכרויות האחרים באתר וכדי לסנן את הבלתי רצויים מבחינתכם כמו אלו המחפשים רק סטוצים.

תגובה אחת

 1. רונן
  11/05/2014 @ 14:22

  מי שכותב שירים ממש נחמד.
  כן אני ממליץ שתדקלם את השיר כי זה יהיה עוד יותר יפה.

  Reply

הוספת תגובה