לאן יוצאים לדייט

ברוב היכרויות המפגש הראשון הוא דרך כלל קריטי והוא יקבע את ההמשך. יצרנו קשר עם מישהי/מישהו ומתחילים לדבר בטלפון ואז נשאלת השאלה איפה נפגשים. הרבה זוגות מעדיפות בית קפה או מסעדה וכנראה שהמסורת הזאת מתקבל על הדעת של רובינו.
אם כן יש הרבה שאלות שקשה לתת להן תשובות כאן: איך מתלבשים, מה מזמינים, על מה מדברים, מי ישלם את החשבון. זו הייתה שעה וחצי מדהימה והדייט עומד להסתיים, כבר ביקשתם את החשבון לארוחה הנפלאה שלכם ואתם די נבוכים מה יהיה הצעד הבא?
ראשית עליכם להיות ג’נטלמנים ולשלם את החשבון. אם הבחורה משתדלת להשתתף זה יהיה לשיקולכם מה לעשות. המטרה הכי טובה של כל דייט ראשון מוצלח הוא לקדם את הפגישה הבאה. כמובן שאי אפשר לפתח מערכת יחסית מדייט אחד ולעיתים אפילו לא משניים.

במידה ואתם כבר בדייט השני תלכו לפי הרגשה – אתם היו לכם 2 דייטים מלאים והכרתם הרבה אחד על השני תוכלו לקדם יציאה רצינית או מעניינת יותר כמו סרט (משם אפשר גם להגיע לנשיקה). אם היו לכם 2 מפגשים משעממים והבנתם שזה לא יכול להתפתח לשום מקום תחתכו. ואם אתם זקוקים לעוד מפגש לדעת איך מתקדמים ולאן זורמים הנחלים אז קדמו פגישה נוספת אך אחרת כדי לא לשעמם את הפרטנר שלכם.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 2,531 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • Jmate – אתר הכרויות לדתיים לאומיים

    Jmate הוא אתר הכרויות לדתיים לאומיים חנמי המקפיד על מיון של המנויים שמתאימים, כדי ליצור מאגר של אנשים איכותיים המעוניינים למצוא את החצי ...

  • דייטבוק – הכרויות בין אנשים איכותיים דייטבוק - הכרויות בין אנשים איכותיים

    אתר הכרויות בין אנשים איכותיים שמחפשים קשר רציני ואמיתי לכל מטרה. באתר דייטבוק אפשר למצוא אנשים מגוונים מכל החברה הישראלית החל מנוער, סטודנטים, רווקים/רווקות, נשואים/נשואות, ...

  • דייטנג במקלט

    ישבתי עם הדודים הדודות האחים וההורים במקלט. אזעקות בשגרה מטורפת כזאת שכמעט לא יוצאים אחוצה. מדי פעם באים מהעירייה או מתנדבים והביאו לנו אוכל. יום ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

ספרו איזה בן/בת מחפשים
Love Story 002כדי למשוך תשומת לב מירבית ממועמדי דייטינג באתרי הכרויות בחינם או אתרי הכרויות בתשלום רצוי שתספרו מעט על עצמכם ואיזה סוג של בחור או בחורה אתם מחפשים ואיזה מהם לא מעניינים אתכם. מחקרים שנעשו על אתרי הכרויות מראים למשל שנשים מגיבות יותר  לתמונות, לסיפורים ורגשות. אז אם אתם רוצים להצליח ספקו להם אותם.
היו ממוקדים ואל תספרו סיפורי סבתא שלא מעניינים אף אחד, חשוב שתכתבו על עצמכם באופן תמציתי וממוקד. ספרו מעט מי אתם, מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי, מהם התחביבים שלכם מהו מקצועכם וכד'. הכל חייב להיות קצר ומעניין, לאף אחד ממועמדי דייטינג האחרים באתר ההכרויות  אין את הזמן לקרוא טקסטים ארוכים. זה אמור להיות כמו חצאית של בחורה: חצאית מספיק ארוכה כדי לכסות את מה שצריך אבל מספיק קצרה כדי לסקרן ולעניין.


הוספת תגובה