משפטי פתיחה מנצחים בהרשמה לאתרי הכרויות

בעת הרשמתך ל אתרי דייטינג או אתרי הכרויות הינך מתבקש לכתוב תיאור קצר שלך שיוכנס לכרטיס הפרופיל האישי שלך באתר. רוב האנשים לא ממש יודעים מה לכתוב וכותבים מספר משפטים כדי לצאת ידי חובה ולרוב הם כותבים קלישאות שרבים כמותם כתבו לכרטיס שלהם באתר הכרויות או אתר דייטינג.
כתיבת קלישאות אינה משרתת את מטרתכם. כרטיס הפרופיל שלכם באתרי הכרויות או אתרי דייטינג הוא “הפנים” שלכם באתר ואם לא תהיו מספיק ייחודיים בכתיבתו, אף אחד לא יתייחס אליכם וקייומכם באתר הכרויות לא יורגש וכך יהיה גם מספר הפניות אליכם. באתרי הכרויות ואתרי דייטינג רשומים אלפי חברים ולכן עליכם למשוך את תשומת לב הגולשים האחרים  ותוכלו לעשות זאת רק אם תהיו ייחודיים.
מהם המפתחות לכתיבת משפט פתיחה מנצח עבור אתרי הכרויות ואתרי דייטינג?
הימנעו ממכתב תיאור ארוך מדי לכרטיס הפרופיל שלכם באתרי הכרויות ואתרי דייטינג.אנשים לא אוהבים לקרוא באינטרנט יותר מדי. מספיק מספר משפטים קצרים וממצים שישאירו את הקורא עם טעם שלעוד. רוב האנשים לא יודעים כיצד לכתוב משפטי פתיחה טובים ולכן רושמים כל מיני קלישאות שנפוצות כל כך באתרי הכרויות ודייטינג כמו: “כדאי לך להיפגש איתי כי אני האדם שלו חיכית” או יש כאלה שמסתפקים במילה “היי” וזהו! מה אומרים משפטים כאלו לגולש שמחפש פגישת דייטינג, הכרויות עליך? שום דבר למעשה. אלפי מחפשי דייטינג, הכרויות כתבו משפטים דומים והאתרים מפוצצים במשפטי פתיחה משעממים וחסרי השראה. אם אתה רוצה שמועמדי דייטינג, הכרויות יקליקו על המודעה שלך דווקא אתה חייב להיות ייחודי ומושך תשומת לב!
בצע סקירה על כרטיסי פרופיל של מועמדי דייטינג אחרים באתר הכרויות שאתה גולש בו , ראה איזה מהם מושך תשומת ליבך ועל איזה מהם היית רוצה להקליק, רשום לפניך מספר הערות שקיבצת מכרטיסים של גולשים אחרים וכתוב משהו דומה שיהיה גם מצחיק ומעט פילוסופי וגם שיתאר אותך באופן הברור ביותר.
השתמש בתיאור הקצר לכרטיס הפרופיל שלך לאתר הכרויות,כמסננת. אתה לא רוצה שיגיעו אליך כל מיני מועמדי דייטינג, הכרויות שלא מענייינים אותך ולכן אתה חייב לסנן אותם במשפטי הפתיחה שלך. אם לדוגמא אתה לא אוהב בחורות רזות או נשים נשואות אתה צריך לציין זאת. כמו כן עליך לציין מה אתה כן מחפש כדי למשוך אליך מועמדי דייטינג, הכרויות מתאימים.. כמו כן ספר על עצמך בקצרה: מהם תחביבך, במה אתה עוסק, מהן המטרות שלך באתר דייטינג, הכרויות וכד’.
כדי להגיע למספר אנשים רב יותר עליך להחליף גם את התמונה בכרטיס הפרופיל שלך באתרי הכרויות, דייטינג וגם לשנות מדי פעם את משפטי הפתיחה. משפטי פתיחה שונים מושכים אנשים שונים!

נכתב ע”י משה א.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 3,728 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • HotSex – האתר החם HotSex - האתר החם

    אתר זה באמת חם מאוד והוא מאפשר לגולשים למצוא חווית הכרויות דיסקרטיות מיוחדת במינה שאין בהרבה אתרים אחרים בישראל. באתר ניתן לבנות בקלות פרופיל אישי ...

  • בסד – הכרויות לדתיים ושומרי מסורת

    האתר בסד מאפשר לציבור הדתי והמסורתי, לחפש ולמצאו אהבה וזוגיות רצינית עם אנשים דתיים ומסורתיים. ההרשמה והשימוש באתר הם בחינם. האתר מאפשר לנרשמים לעלות פרופילים עם תמונות, ...

  • גברת – אתר הכרויות גייז

    האתר “גברת” הוא אתר  הכרויות גייז שמעניק אפשרות להכיר נשים אחרות, להתאהב, להתרגש, להתכתב, לשתף, לקרוא, ולהיות מעדכנות בכל הנעשה בקהילה. האתר הוא מרחב וירטואלי ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartדבקות במטרה
dating_200_016כשהגעתם לדייט הזה מה רציתם שיקרה? שמשם תקיימו יחסי מין? תפתחו מערכת זוגית? תצאו לעוד דייט? עליכם להיות דבוקים במטרה. הגעתם להחלטה שאתם כבר יוצאים לדייט, עכשיו עליכם להיות דבקים במטרה שלכם ולדחוף את הפגישה לכיוון הזה. אם המטרה שלכם היא פיתוח מערכת זוגית רצוי שתקראו כמה טיפים לפני איך לא להגיע למצב של  "ידידות" במפגש זה או לחילופין "איך לעבור דייט ראשון מוצלח"... משם כמובן חשוב מאוד לקדם כבר את הפגישה הבאה... אולי סרט?הוספת תגובה