רעיונות מדליקים לדייט ראשון

רוצים לקבוע דייט ראשון עם בחור/ה אחרי הרבה ניסיונות שקודם לא צלחו. אתם שואלים את עצמכם איפה לקבוע את הדייט? מה כדאי לעשות? אל תהיו יבשים, שגרתיים, משעממים. דייט הכרויות ראשון לא חייב להתנהל תמיד בבית קפה. כמה כבר אפשר לבהות בבן אדם שממול, ולהעביר לו את חייכם בחצי שעה שמלאה באינפורמציה יבשה? אם תעשו משהו אחר, מעט שונה, זה יכול להוביל לשיחות הרבה יותר מעניינות וליציאה מוצלחת במיוחד. קבלו מאתנו  שק של רעיונות שיזניקו כל דייט הכרויות ראשון לשחקים (וגם אם לא, לפחות תיהנו).
אבל לפני היציאה להרפתקה נמליץ על עניין אחד: במהלך יצירת הקשר עם אותו אחד/ אחת בצ’אט או בדואר הפנימי בתוך אתר הכרויות חינם, מומלץ שתוודאו שהרעיון קוסם גם לצד השני. אל תפתיעו, תתאמו מראש כדי לא להרחיק או לאכזב.
אין כמו עשייה שנוגעת בגוף לאחר שיחות חוזרות ונשנות בתוך אתר הכרויות לכולם. שיעור ריקודים לטיניים, מה דעתכם? יש מגוון של סוגים, לדוגמה – רואדה. מומלץ לגשת לשיעור הראשון כדי שאף אחד לא ידע כלום ויתחיל מנקודת האפס. כך אתם יכולים להתקרב במסגרת מסודרת ובטוחה, ולחוש יותר.
גולף, אופניים, מטקות, באולינג יכולים לעשות את זה ביג טיים. הם מעבירים את הזמן בכיף, מעלים חיוכים ומגלים הרבה יותר מאשר שיחה ממוסדת על כוס קפה. פשוט כיף. לפחות ספורטיביים בינינו נציע סיורים במוזיאונים ובגלריות. נשמע משעמם? לא למי שאוהב את זה. זוג מהסוג הזה, ייהנה מאוד.
לא הלך לכם? זה לא האדם המתאים? לא נורא. לפחות היה כיף, לפחות יצאתם מהשגרה ומי כמונו יודעים שלצאת, אפילו פעם בשבוע עם אדם חדש כדי לבדוק אופציה להמשך, הוא עניין מעייף ולעתים משעמם. אגב, אם לא הלך אולי תנסו משהו אחר: שלפו את הלפטופ וכנסו ביחד לאתר הכרויות חינם בו הכרתם, מי יודע, זוגיות לא צמחה מכל הסיפור הזה אבל אולי חברות טובה כן. מכאן והלאה לא נותר לכם אלה לשוטט שם ולצחוק על כל התמונות והפרופילים (תסכימו אתנו שגם זו חוויה).

נכתתב ע”י לילך ק.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 2,127 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • קליק לאהבה – אתר הכרויות

    קליק לאהבה הוא אתר הכרויות שדרכו תוכלו להכיר אנשים ברחבי הארץ וגם הכרויות בחו”ל. ההרשמה לאתר היא בחינם, פשוטה ונוחה. מי שנרשם ...

  • הכרויות בחו”ל – הקשר הישראלי

    האתר הקשר הישראלי, מספק לגולשים הישראלים מהארץ או כאלה שנמצאים בחו”ל, כל המידע שהם זקוקים לו בנושאים מגוונים. מטרתו של האתר ...

  • גו בייבי – הורות משותפת

    אתר גו בייבי הוא אתר הכרויות מיוחד במינו, המשמש כפלטפורמת הכרויות עבור גברים ונשים המעוניינים בהקמת משפחה במודל של הורות משותפת. כיום, עם שינויים שחלו ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

השתתפו במשחק של אתרי דייטינג
Dating-200_008מה זה אומר? כדי להופיע בראש רשימת הגולשים עליכם להחליף מדי פעם את התמונה שלכם ואת הטקסט באתרי הכרויות ואתרי דייטינג. פעולה כזו תקפיץ אתכם בכל החלפה לראש רשימת החברים באתר הכרויות וכך יותר מועמדים להכרויות יוכלו לצפות בכרטיס שלכם באתר הכרויות. אם לא תעשו זאת אתם עלולים להיסחף אט אט לתחתית הרשימה וכך לא יוכלו מועמדי דייטינג אחרים להגיע לכרטיס שלכם באתר ההכרויות ולא תקבלו פניות ממועמדי דייטינג אחרים. העסק הזה עובד בדיוק כמו חיפושים בגוגל.  אתם לעיתים רחוקות מגיעים לחפש בגוגל בעמוד השני או השלישי ולכן מי שלא נמצא בעמוד הראשון לא קיים כמעט. עידכון הכרטיס שלכם מידי פעם יקפיץ אותכם לעמוד הראשון.
בחיים בכלל ובייחוד בדייט חשוב מאוד לשמור על נימוס. בנאדם מנומס שומר על ערכיו המקובלים ומקבל נקודת מבט חיובית מצד הפרטנר שלו לדייט. ככל שנצבור יותר נקודות חיוביות כך נקסים יותר את הצד השני. שמירה על התנהגות מנומסת ותרבותית היא דרך נפלאה לגרום לפרטנר להתרשם מהתנהגותך. שמור על מזלג בצד שמאל וסכין בצד ימין, השאר את פיך נקי תוך שאתה מנגב אותו עם המפית מדי פעם, אל תדבר עם אוכל בפה, השתדל לדבר בעדינות ולא בקול גבוה כדי לכבד את בן או בת הזוג.


הוספת תגובה