12 כללים: “אל תעשה” בפגישות דייטינג

דייטינג יכול להצליח או לא. תלוי בך בכ-70% להצליח אבל גם לפרטנר יש לו זכות וטו… בכל מקרה אם רוצים לנצל למקסימום את אחזי ההצלחה שעומדים לרשותך מומלץ לקרוא את 12 הכללים הבסיסים שבהמשך.
אין ספק שיש עוד הרבה יותר דברים שלא כדאי לעשות בפגישות דייטינג. כולם לומדים מניסיון ובגלל זה נשמח לקבל עוד טיפים שיכולים לעזור לכולם.1.    אם פגשתם מישהו בפגישת דייטינג רק פעם אחת, אל תתקשרו, אל תשלחו הודעת טקסט או אימייל יותר מפעם אחת ליום, אלא אם כן נענים  לך.
2.    אל תיצרו פגישת דייטינג או סטוץ עם מישהו שפגע בכם בעבר. רבים מאיתנו נמשכים לאנשים שהיו אלינו רעים בעבר. חשוב לשבור תבנית זו וליצור מערכת יחסים בריאה כבר מההתחלה.
3.    אל תאחרו לפגישות דייטינג, אם נאלצתם לאחר, התנצלו ותנו לפרטנר שלכם את מירב תשומת הלב.
4.    אל תשקרו לפרטנר לפגישת דייטינג או הכרויות לגבי שום אספקט של החיים שלכם אפילו אם  האמת לא נראית כל כך יפה או סקסית.
5.    אל תציגו עצמכם כקלים להשגה אפילו אם אתם פנויים בכל ערב, אך זה לא אומר שכדאי להתחיל לשחק במשחקי חתול ועכבר.
6.    אל תוותרו לעצמכם בקלות רבה מדי. גילוי הסודות הכמוסים שלכם כבר בפגישה הראשונה או השנייה יוביל לדחייה מצד הפרטנר שלכם לפגישת דייטינג או סטוצים.
7.    אל תיתנו תשומת לב רבה מדי לאנשים אחרים בזמן שאתם בפגישת דייטינג. תנו לפרטנר להרגיש שאתם נותנים לו את מירב הזמן ותשומת הלב.
8.    אל תהיו חצופים או אל תשתכרו בזמן פגישת דייטינג הכרויות. נימוסים יובילו אתכם לאן שרק תרצו.
9.    אל תאבדו את הביטחון העצמי שלכם בזמן פגישת דייטינג או הכרויות סקס אל תעשו דברים שלא נוח לכם לעשותם.
10.    אל תמסרו כבר בפגישת הכרות הראשונה את הפרטים האישיים שלכם. אלא רק לאחר שיהיה לכם אמון בפרטנר שלכם.
11.    אל תכנסו למיטה כבר בפגישת דייטינג ראשונה. אפילו אם הפרטנר מצא חן בעינכם כבר בפגישה הראשונה, קפיצה מידית למיטה ייתן הרגשה של חוסר רצינות מצדכם או כקלים להשגה.
12.    לעולם אל תצאו לפגישת דייטינג או סטוצים עם אנשים נשואים. סטטיסטית רוב הסיכויים שהם לא יעזבו את בני זוגם.

נכתתב ע”י הילה ד.

הוספת תגובה