12 כללים: “אל תעשה” בפגישות דייטינג

דייטנג יכול להצליח או לא. תלוי בך בכ-70% להצליח אבל גם לפרטנר יש לו זכות וטו… בכל מקרה אם רוצים לנצל למקסימום את אחזי ההצלחה שעומדים לרשותך מומלץ לקרוא את 12 הכללים הבסיסים שבהמשך.
אין ספק שיש עוד הרבה יותר דברים שלא כדאי לעשות בפגישות דייטינג. כולם לומדים מניסיון ובגלל זה נשמח לקבל עוד טיפים שיכולים לעזור לכולם.

1.    אם פגשתם מישהו בפגישת דייטינג רק פעם אחת, אל תתקשרו, אל תשלחו הודעת טקסט או אימייל יותר מפעם אחת ליום, אלא אם כן נענים  לך.
2.    אל תיצרו פגישת דייטינג או סטוץ עם מישהו שפגע בכם בעבר. רבים מאיתנו נמשכים לאנשים שהיו אלינו רעים בעבר. חשוב לשבור תבנית זו וליצור מערכת יחסים בריאה כבר מההתחלה.
3.    אל תאחרו לפגישות דייטינג, אם נאלצתם לאחר, התנצלו ותנו לפרטנר שלכם את מירב תשומת הלב.
4.    אל תשקרו לפרטנר לפגישת דייטינג או הכרויות לגבי שום אספקט של החיים שלכם אפילו אם  האמת לא נראית כל כך יפה או סקסית.
5.    אל תציגו עצמכם כקלים להשגה אפילו אם אתם פנויים בכל ערב, אך זה לא אומר שכדאי להתחיל לשחק במשחקי חתול ועכבר.
6.    אל תוותרו לעצמכם בקלות רבה מדי. גילוי הסודות הכמוסים שלכם כבר בפגישה הראשונה או השנייה יוביל לדחייה מצד הפרטנר שלכם לפגישת דייטינג או סטוצים.
7.    אל תיתנו תשומת לב רבה מדי לאנשים אחרים בזמן שאתם בפגישת דייטינג. תנו לפרטנר להרגיש שאתם נותנים לו את מירב הזמן ותשומת הלב.
8.    אל תהיו חצופים או אל תשתכרו בזמן פגישת דייטינג הכרויות. נימוסים יובילו אתכם לאן שרק תרצו.
9.    אל תאבדו את הביטחון העצמי שלכם בזמן פגישת דייטינג או הכרויות סקס אל תעשו דברים שלא נוח לכם לעשותם.
10.    אל תמסרו כבר בפגישת הכרות הראשונה את הפרטים האישיים שלכם. אלא רק לאחר שיהיה לכם אמון בפרטנר שלכם.
11.    אל תכנסו למיטה כבר בפגישת דייטינג ראשונה. אפילו אם הפרטנר מצא חן בעינכם כבר בפגישה הראשונה, קפיצה מידית למיטה ייתן הרגשה של חוסר רצינות מצדכם או כקלים להשגה.
12.    לעולם אל תצאו לפגישת דייטינג או סטוצים עם אנשים נשואים. סטטיסטית רוב הסיכויים שהם לא יעזבו את בני זוגם.

נכתתב ע”י הילה ד.
מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 1,783 צפייות
דרגו את העמוד הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

love_24a אתרי הכרויות מומלצים

  • הכרויות דיסקרטיות לנשואים

    בחיים, לפעמים, רוצים סטוץ לא מסובך וללא התחייבות אפילו אם אנחנו כבר נמצאים במערכת יחסים. ואם אתם כבר במערכת יחסים, הרי מדובר הכרויות ...

  • אתר הכרויות Lovestory

    האתר קיים כבר משנת 2005 והו מבין הוותיקים בתחום ההיכרויות בארץ. ההרשמה לאתר מתבצעת בחינם בצורה הכי פשוטה ומהירה: לוחצים על קישור הצטרפות ...

  • אתר פנויים ופנויות Click2Love

    האתר Click2Love מיועד לפנויים ופנויות שבו הם יכולים להגיע בקלות להכיר המון אתרי הכרויות שקיימים בארץ. האתר הוא אתר המציג מגוון רחב ...


love_24aטיפים להכרויות באתרי אינטרנט

heartדייט נוסף ? מי צריך להציע?
דייט נוסף ? מי צריך להציע?היה לכם דייט ראשון ועדיין לא התרשמתם מספיק מהבן/בת זוג שרק הכרתם. יותר נכון קשה לכם להחליט אם רוצים להיפגש עוד פעם או אולי לא כדאי לעשות זאת. בסוף כל מפגש כזה יש בדרך כלל מבוכה גדולה לגבי איך היה? האם תהיה עוד פגישה? האם להציע? אם מציעים לי ואני לא בעניין איך לסרב בעדינות בלי לפגוע. לאחר מפגש לעולם לא ברור מי צריך ליזום את הקשר, האם להתקשר או לסמס, למחרת בבוקר, בערב , האם קיבל/ה את הסמס ומסנן/מסננת?
אם שני בני הזוג הכירו באתר הכרויות התשובה היא יחסית פשוטה. מומלץ לענות למחרת באתר כאשר בן/בת הזוג משאירים את ההודעה באתר ואין צורך במבוכות.

הוספת תגובה