7 טיפים לפגישת דייטינג ראשונה

7 טיפים לפגישת דייטינג ראשונהאתם בוודאי יודעים כמה פגישה יכולה להיות מלחיצה. אתם כנראה גם יודעים שאם הייתם יודעים יותר טוב איך מתנהגים בפגישת דייטינג ראשונה,  מה לעשות ומה לא לעשות, בוודאי הייתם נלחצים מפגישת דייטינג הרבה הרבה פחות. מעניין שאנו מתחילים לחשוב על אופן ההתנהגות שהיתה לנו בפגישת דייטינג רק לאחר כשלונות. אם הדייטינג הצליח אנו כלל לא חושבים על אופן ההתנהגות שלנו. המחשבות מגיעות לאחר שנחלנו אכזבות והפגישה התגלגלה מספר פעמים רק למקומות כמו סטוצים וכל רצוננו הוא לדעת מה היתה הבעיה? למה זה לא הצליח? כדי שלא תגיעו למחשבות כמו: “מה לא עשיתי טוב” ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם בפגישות דייטינג הבאות שלכם:

1. אל תאחרו לפגישת דייטינג ראשונה!
איחור יוצר לחץ אצל הפרטנרים שלכם לפגישת דייטינג וכל הפגישה מתחילה עם אנרגיות שליליות. איחור לפגישה פירושו אי מתן כבוד לזמנם של הפרטנרים שלכם לדייטינג. אם קרה שאתם עומדים לאחר הודיעו לפרטנרים לפגישת דייטינג על האיחור מבעוד מועד והתנצלו. הודעה בזמן והתנצלות יתקבלו בהבנה וביחס  סלחני מהפרטנרים שלכם לפגישת דייטינג.2. התלבשו לפגישת דייטינג יפה אך לא מפואר או מגונדר מדי
אתם לא דוגמנים ולא נמצאים במופע דוגמנות. שימו בושם והריחו טוב אך אל תגזימו גם בזה. אף פרטנר לדייטינג לא רוצה להיצמד לבית חרושת לבשמים וזה מראה על סוג של ראוותנות מיותרת.

3. הפגינו אופטימיות ושמחת חיים בפגישת דייטינג
כך זה יצור אווירה שמחה וקלילה בפגישת דייטינג. שידור פסימיות ועצבות תרחיק מכם את הפרטנרים לדייטינג. אל תספרו על דברים שכואבים לכם ולא על כל הצרות שנפלו עליכם בחודש האחרון. אתם לא נמצאים אצל פסיכולוג!

4. האקסים והאקסיות צריכים להישאר בספרי ההיסטוריה האישיים שלכם
אל תשתפו את הפרטנרים שלכם לדייטינג בחוויות ובאכזבות שהיו לכם מהאקסים שלכם וגם לא על דייטינג קודמים שלכם. אין סיכוי שזה יכול להוסיף. יש יותר סיכוי שזה רק יקלקל לכם, אז למה בכלל להעלות נשכחות ?5. חוש הומור מוסיף המון !
התשמשו בחוש הומור להפגת המתח והלחץ בפגישת דייטינג. בדיחה טובה פה ושם עשויים לפתוח את הפרטנרים שלכם לדייטינג וכל הדייטינג יעבור למישורים קלילים ונוחים. עם כל זה, אל תהפכו לליצנים או סטנדאפיסטים בפגישת דייטינג. הפרטנרים שלכם לדייטינג ירצו גם רצינות !

6. התמקדו בפרטנרים שלכם בפגישת דייטינג!
תנו להם את מלוא תשומת הלב והקשיבו להם בריכוז, יתכן מאד שהקשבה מרוכזת תביא אתכם להחלטה לגבי התאמה או חוסר התאמה ביניכם. מתן תשומת לב מירבית לפרטנרים והתמקדות בהם תהיה מוערכת מאד ותיצור אווירה טובה בדייטינג. חוסר הקשבה ותשומת לב יביא לנתק ביניכם !7. תמיד דברו אמת לפרטנרים שלכם לדייטינג!
סופו של כל שקר להתגלות! איזה רושם יהיה עליכם בעיני הפרטנרים שלכם לדייטינג לאחר שהתגלה השקר? כמו כן, היו תמיד כנים וישרים  ואימרו לפרטנרים לדייטינג מהם סיכויי הצלחת היחסים ביניכם. לפי דעתכם, אם  אתם אופטימיים וחושבים שנוצרה כימיה ביניכם, אימרו זאת במפורש אך לא בהתלהבות יתרה. אבל גם אם אתם חושבים שאין לכם סיכויים ביחד אתם חייבים להגיד זאת במפורש לפרטנרים שלכם של דייטינג אך מבלי לפגוע בהם. אל תתנו לפרטנרים לדייטינג את ההרגשה שהכל יהיה נפלא אם אתם לא מרגישים כך!  אל תשלו אותם ואל תתנו להם לחכות לכם לשווא.

נכתב ע”י לילך ק.

הוספת תגובה