משאלה של אהבה שהתגשמה

לכל בנאדם יש רק משאלה אחת והיא למצוא אהבה אמיתית, כזו שהוא יחזיק איתה לכל החיים. לי כאמור זה לא קרה. לפחות לזמן מסוים, הרגשתי מה זו אהבה וחשבתי על חיי כמאושרים ואיחלתי שימשיכו כך לעד. תמיד אומרים בקרוב אהבה ואולי זה גם התממש…
לאחר 12 שנות נישואים מאושרים המצב הכלכלי הקשה החל להשפיע ובעלי התחיל להשתגע מיום ליום, הפיוזים הקצרים שלו הפכו קצרים יותר והוא החל להכות אותי בכל פעם שהיה רואה מכתב בדואר הקשור לתשלום חוזר. לאחר זמן קצר הדבר הפך בלתי נסבל והוא התבקש על ידי צו בית משפט לעזוב את הבית. סיפור האהבה שלנו הסתיים כטרגדיה.


אך לאחר חודשיים עם הפנים לעתיד חדש ותקווה של בקרוב אהבה, ידעתי שאת שני ילדיי המדהימים לא אוכל לגדל בעצמי והחלטתי שהגיע הזמן להכניס בחור חדש לחיי. בגיל 36 למצוא אהבה זה לא דבר פשוט אז החלטתי להתקשר לתוכנית רדיו לילית המציאה תוכנית הכרויות בטלפון בזמן השידור בכדי אולי שם למצוא מישהו אמיתי.
לא הצגתי את עצמי כגרושה עם שני ילדים אלא כמישהי בת 36 המחפשת קשר, לאחר מספר דקות חזרו אליי מהתוכנית והעלו על הקו בחור בעל קול גבוה וסמכותי, גבר שהיה נשמע בסביבות אזור גיל ה-30, והתחלנו לדבר בזמן השידור. שדר התוכנית קבע לנו פגישה במסעדה מפוארת במימון בעלי התוכנית וכך היה.


כנראה שהמזל הרע רודף אותי, או שפשוט הבנאדם הנכון עוד אל הגיע, הדייט לא צלח והביטו בקרוב אהבה לא עזר לי. הבחור שאיתו נפגשתי היה נאה, גבוה וחסון אך כל מה שהוא רצה היה מה שרוב הגברים רוצים וזה סקס. בכל פעם שדיברתי הוא היה סותם לי את הפה עם היד ומתנסה להתקרב ולתת לי נשיקה, כשכבר התחלנו לדבר כמה משפטים ברצף הוא תמיד עצר אותי להחמיא לי על איך שאני נראית. אמרתי לו שהלילה זה לא יקרה וסיימנו את הערב כ"ידידים".מספר הגולשים: 1,784 צפייות
דירוג 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

סיפורי אהבה נוספים לחץ כאן